OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZNACZEK BAŚNIOWY NA PRZYGODĘ GOTOWY”

W związku z obchodzonym 5 listopada Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Znaczek Baśniowy na Przygodę Gotowy” pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej, propagowanie idei wśród dzieci   i młodzieży a także zachęcanie do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu z rodziną. W konkursie udział wzięło 8 dzieci z naszego przedszkola z grupy Delfinki, z wychowawcą panią Katarzyną Ziętek.

Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac bo aż ponad 5700, które swoją pomysłowością i kreatywnością zachwyciły Jury. Z wielką dumą pragniemy poinformować, że I miejsce zdobyła Klaudia Janczak, która wykonała pracę „ Mały Książę”

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwyciężczyni gratulujemy serdecznie i zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.