Informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice, w związku z zaplanowanym wyjazdem na "Wielkanocne warsztaty ceramiczne" wszystkich grup, który odbędzie się 06.03.2024r. prosimy, aby tego dnia dzieci były punktualnie przyprowadzone do Przedszkola. Odbiór dzieci w tym dniu odbywać sie będzie bez zmian. Pieniązki na wyjazd będą zbierane w poniedziałek i wtorek. W sytuacji, gdy do wtorku nie będzie wpłaty za wyjazd dziecka jest to równoznaczne z nieobecnością dziecka tego dnia w Placówce i rezygnacja z wyjazdu. Opiekę dziecku w tym dniu zapewnia rodzic. Pozostałe informacje u wychowawców grup.

Dyrektor i Nauczyciele

15 marca 2024r. zaplanowany został wyjazd do bawialni Little Monsters w Strawczynie. Prosimy, aby tego dnia dzieci ubrane były w wygodny strój (dresik, legginsy, koszulka z krótkim rękawkiem, rozpinana bluza). Konieczne są skarpetki. Pozostałe informacje u wychowawców grup.

Dyrektor i Nauczyciele